Гормонозалежних пухлин

Завідувач відділення – Кривчанський Іван Миколайович

До 1995 року відділення функціонувало як онкологічне на 40 ліжок .

З 1995 року його реорганізовано на 50 ліжок, і тут лікуються жінки з онкологічною патологією статевих органів та молочної залози. А також з дораковою патологією даних локалізацій.

Це – структурний підрозділ обласного мамологічного центру.

В середньому в ньому щороку отримують лікування близько 1400 хворих на доракову та ракову патологію. Лікарі та співробітники кафедри виконують більше 1000 операцій за рік . Хірургічна активність становить близько 78. Широко впроваджено в практику визначення естроген та прогестерон – рецепторів, статусу імунної системи , онкомаркерів для якісного контролю лікування та диспансерного спостереження .

За останнє десятиріччя поводяться органозберігаючі та малоінвазивні оперативні втручання на молочній залозі та жіночих статевих органах. Виконуються реконструктивні операції при РМЗ.

Відділення тісно співпрацює із усіма підрозділами диспансеру, а також із кафедрою онкології та медичної радіології Чернівецького державного медичного університету, разом із співробітниками якої впровадило нові методи лікування місцево розповсюдженого раку молочної залози, а також лейкоплакії та краурозу вульви. За час, що минув від заснування, воно стало лікувально-діагностичним та організаційно-методичним центром з надання медичної спеціалізованої допомоги онкологічним хворим Буковини.

На його базі спеціалізуються лікарі-гінекологи загальнолікувальної мережі.

Наші фахівці беруть участь у науково-практичних конференціях, симпозіумах, з’їздах. Надруковано 18 наукових робіт.

Із 1995 року очолює відділення лікар хірург-онколог вищої категорії, завідувач Чернівецьким обласним мамологічним центром – Іван Миколайович Кривчанський.

У відділенні працюють 6 лікарів онкохірургів та онкогінекологів вищої кваліфікаційної категорії : к.м.н. Марчук В.Ф., Новосад В.О., Чаплінська О.О., Сахненко О.М., Гонца І.А.

В штаті відділення 12 медичних сестер та 12 молодших медичних сестер.

Створення та підтримка inSite.cc

© Copyright 2016 - Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер - Всі права захищено