Ендоскопії та малоінвазивної хірургії

Завідувач відділення – Голбан В’ячеслав Володимирович

Ендоскопічна служба в онкодиспансері діє з 1978 року. Першим лікарем-ендоскопістом був А. М. Нечипай, нині академік ВОНЦ міста Москви. Спочатку кабінет був оснащений чотирма гастрофіброскопами та ректороманоскопом.

З ініціативи головного лікаря І. А. Городинського у 80-ті роки в практику лікаря-ендоскопіста вперше в Україні впроваджено ендоскопічні профогляди населення “групи ризику” (1,3%) і передракової патології (15,6%).

В 2001 році здано в експлуатацію поліклініку з приміщенням для діагностичного відділення, при якому є відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії із сучасною ендоскопічною апарату­рою (гастрофіброскопи, колоноскоп, гістероскоп, цистоскоп, бронхоскоп, лапароскопічна система “Шторц”).

У відділенні проводяться різноманітні обсте­ження: гастроскопія, колоноскопія, цистоскопія, бронхоскопія, гістероскопія, лапароскопія і малоінвазивна хірургія (поліпектомія шлунку, кишківника), лапароскопічні втручання (реканалізація стра­воходу при пухлинах і рубцевих стенозах).

За 40 років ендоскопічно обстежено близько 300 тис. населення.

Нині   очолює   службу   досвідчений лікар-ендоскопіст   В.В. Голбан. Тут працюють також досвідчені лікарі B.І. Староста та С.І. Оларь

Створення та підтримка inSite.cc

© Copyright 2016 - Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер - Всі права захищено