Служба ультразвукової діагностики

Завідувач відділення – Войцева Таісія Миколаївна

Відділення ультразвукової діагностики в обласному клінічному онкологічному диспансері почало свою роботу в 2011 році та бере початок з створення кабінету ультразвукової діагностики в 2001 р.

У ньому працюють досвідчені фахівці: завідувач відділенням – Т. М. Войцева та лікарі В.М. Гуралюк та Т.О. Коцур

Оснащений він апаратом “ALOKA-1700”, соно-принтером та набором датчиків: трансабдомінальним, трансвагінальним, лінійним, кардіологічним, а також комп’ютерною станцією, з’єднаною з апара­том. Апарат має такі режими сканування: В, В + М, В + М + Д та імпульсного доплерівського.

Тут досліджуються всі органи та системи, впро­ваджена скринінгова програма раннього виявлення передпухлинних захворювань та злоякісних ново­утворень зовнішньої локалізації (зокрема, молоч­них залоз), черезшкірна діагностична пункція по­верхневих структур та м’яких тканин під контролем ультразвукового променя, переважно утворень мо­лочних залоз, шиї, складних кіст, ділянок вогнище­вого фіброаденоматозу.

В лікувальному процесі широко використовуєть­ся ультразвукова топометрія, що дає змогу підвищи­ти ефективність і якість променевого методу.

Створення та підтримка inSite.cc

© Copyright 2016 - Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер - Всі права захищено