Завершено реконструкцію відділення променевої терапії ЧОКОД

У Чернівецькому обласному клінічному онкологічному диспансері з лютого 2019 року тривав капітальний ремонт відділення променевої терапії. Реконструкція відділення проводилась у якості благодійної допомоги від Державного агентства з питань надання міжнародної допомоги Румунії. Вартість проекту склала 75 тисяч євро. Закінчено будівельні, монтажні, оздоблювальні роботи та підведення усіх комунікацій.

По завершенню ремонту відбулась робоча зустріч директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксани Андрієць, в. о. директора Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства ОДА Олександра Пуршаги з Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Крістіаном-Леоном Цуркану та Генеральним Консулом Румунії у Чернівцях Іриною-Лореданою Стенкулеску. Зустріч була присвячена обговоренню ходу співпраці між українською та румунською сторонами та включала ознайомлення зі станом реконструкції відділення променевої терапії медзакладу.

Крістіан-Леон Цуркану відзначив успішну реалізацію даного транскордонного проекту та зосередив увагу на тому, що охорона здоров’я є пріоритетною. Відтак, у рамках транскордонної співпраці найбільша увага румунського уряду спрямована саме на покращення якості надання медичної допомоги.

 

 

 

 

Учасники зустрічі, а також головний лікар Чернівецького обласного онкологічного диспансеру Ілля Тащук, депутат Чернівецької обласної ради Ігор Малишевський, медики та будівельники оглянули реконструйовані приміщення відділення променевої терапії.

В ході зустрічі сторони запланували підписання ще однієї додаткової угоди, відповідно до якої передбачається фінансування від румунських партнерів на оснащення даного відділення медичними ліжками та меблями. Після цього воно буде введено в експлуатацію.

Створення та підтримка inSite.cc

© Copyright 2016 - Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер - Всі права захищено