Встановлення нового медичного обладнання в ЧОКОД

За ініціативи та підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради та Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної адміністрації напередодні онкодиспансер отримав довгоочікуване та вкрай необхідне медичне обладнання на загальну суму 5 млн. 800 тис. грн. а саме Система ультразвукової діагностики експерт класу LOGIQ S7 Expert Виробництва General Electric на суму 2 млн. 500 тис.грн.

Відео система з двома ендоскопічними апаратами: відеогастроском та відеоколоноскоп фірми OLIMPUS (Японія) на суму 2 млн. 200 тис.грн.

Два апарати для штучної вентиляції легенів MINDREY SV 300 на суму 1 млн. 100 тис.грн.

В поточному році очікується поставка ендоскопічного обладнання для малоінвазивної хірургії та лабораторного обладнання (біохімічний та гематологічний аналізатори) на загальну суму 3 млн. 930 тис. гривень.

Це сучасне обладнання дасть змогу покращити лікувально-діагностичний процес в Чернівецькому онкодиспансері і буде сприяти вчасній діагностиці злоякісних та доброякісних новоутворень та покращить умови нагляду за пацієнтами при проведенні наркозно-дихальних мироприємств.

Створення та підтримка inSite.cc

© Copyright 2016 - Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер - Всі права захищено