Капітальний ремонт відділення променевої терапії КУ “ЧОКОД”. Виконано 75% запланованих робіт

З 6 лютого  розпочався капітальний ремонт у відділенні променевої терапії Чернівецького обласного онкологічного диспансеру . Реконструкцію проводять у якості благодійної допомоги від Державного агентства з питань надання міжнародної допомоги Румунії. Вартість проекту – 75 тисяч євро. Як проходить ремонт відділення променевої терапії за кошти Румунії, оглянули інвестори проекту та чиновники.

За даний термін проведені електромонтажні, сантехнічні роботи, встановлені вентиляційні шахти. У кожній палаті встановлений санвузол. Кількість хворих, які перебуватимуть в палатах скорочено з 4-5 до 2-3 хворих, що відповідатиме європейським стандартам. Також проведено заміну старих вікон та дверей на металопластикові. Сьогодні проводять водопровідні мережі та шпаклюють стіни. Наступного тижня – ремонтуватимуть тепломережу, зазначив керівник Чернівецького онкодиспансеру.

– Наше відділення було обране для реконструкції та ремонту. Це вкрай важливо для медичного закладу, адже зробить умови перебування пацієнтів та роботу персоналу більш комфортними. Щороку у відділенні променевої терапії перебуває близько 1200-1300 пацієнтів, – зазначив Ілля Тащук.


Як проходять ремонтні роботи сьогодні оглянули Генеральний консул Румунії у Чернівцях , заступник генерального директора Агентства розвитку при МЗС Румунії. Чиновники Чернівецької обласної адміністрації.

– Перемовини про реалізацію гуманітарних проектів розпочались на рівні Міністрів закордонних справ України та Румунії, – зазначив Чезар Марін, заступник генерального директора Агентства розвитку при МЗС Румунії,  – Згодом ми обрали для реконструкції це відділення. Так Румунія стала донором з фінансування різних проектів. Як бачимо тут, роботи просуваються швидко, 75 відсотків робіт виконано. Сподіваємось, що у найближчий час ми побачимо результат.

– Я рада, що цей проект реалізований в Україні. У рамках цього проекту хочемо зробити все можливе, щоб збільшити кількість ліжок, а також забезпечити відділення новими меблями та ліжками. Вітаємо з успішною реалізацією цього проекту обласну адміністрацію та адміністрацію лікарні, – сказала Ірина Лоредана Станкулеску, Генеральний консул Румунії у Чернівцях.

Текст складено з посиланням на джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/v-cherniveckomu-onkodispanseri-mayzhe-zavershuyut-remont-viddilennya-za-koshti-rumuniyi-42699. Сайт http://acc.cv.ua/

Створення та підтримка inSite.cc

© Copyright 2016 - Чернівецький обласний клінічний онкологічний диспансер - Всі права захищено